Reklama

Grupa OPERUS ARTE - koncert w ŁDK

25/02/2013 19:23

Łosicki Dom Kultury zaprasza na koncert dedykowany zakochanym, ale również tym, którzy miłości nadal poszukują. „Operetka. Zaśpiewajmy o miłości" grupy artystycznej Operus Arte to wspaniała zabawa w rytmie wiedeńskiego walca i węgierskiego czardasza z wachlarzem romantycznych wrażeń. Piękne kreacje, porywające melodie, wspaniałe głosy, zabawna konferansjerka, a przede wszystkim młodzieńczość tworzą pełne uczuć operetkowe widowisko.Podczas koncertu, utalentowani, charyzmatyczni soliści zespołu Operus Arte - Dorota Makulec – sopran, Paweł Wytrążek – tenor wyśpiewują między innymi: Usta milczą dusza śpiewa, W rytm walczyka serce śpiewa, Przetańczyć całą noc, Brunetki, blondynki, Lekko, zwiewnie, Był taki czas, Żegnajcie przyjaciele i wiele innych… Przy fortepianie znakomity pianista Piotr Żukowski, a zabawną konferansjerką wprowadza w świat operetki Piotr Stanisław. Dajcie się zatem Państwo przenieść do roztańczonego i rozśpiewanego Wiednia! 02.03.2013 r. (sobota), godz. 17.30, sala widowiskowa Łosickiego Domu Kultury. Cena biletu 20 zł.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości