Reklama

GRUPA JESUS CREW W ŁOSICACH- AKCJA EUROMISSION

25/06/2013 10:36
Dzisiaj około godziny 12 w parku miejskim w centrum Łosic zaczęła się akcja  EUROMISSION. Ową akcję reprezentuje grupa młodych ludzi z Norwegii,Danii oraz Polski pod nazwą JESUS CREW.   "Przedsięwzięcie ma na celu rozpowszechniać indywidualną komunikację z Jezusem sam na sam, nie przez kościół ani księży"- mówi Marta z JESUS CREW. Grupa promująca akcję EUROMISSION  zachęca wszystkich do uczestniczenia w wydarzeniu. Od jutra 26.06 w sali klubowej  Łosickiego Domu  Kultury o godz 18.00  więcej będzie się działo . Akcja w Łosicach trwać będzie do 29 czerwca. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy !!!

 

   

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości