Dzisiaj około godziny 12 w parku miejskim w centrum Łosic zaczęła się akcja EUROMISSION. Ową akcję reprezentuje grupa młodych ludzi z Norwegii,Danii oraz Polski pod nazwą JESUS CREW. "Przedsięwzięcie ma na celu rozpowszechniać indywidualną komunikację z Jezusem sam na sam, nie przez kościół ani księży"- mówi Marta z JESUS CREW. Grupa promująca akcję EUROMISSION zachęca wszystkich do uczestniczenia w wydarzeniu. Od jutra 26.06 w sali klubowej Łosickiego Domu Kultury o godz 18.00 więcej będzie się działo . Akcja w Łosicach trwać będzie do 29 czerwca. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy !!!
Komentarze