Reklama

Groźny wypadek w gminie Sarnaki.

19/07/2013 13:37

    W dniu wczorajszym (18.07)około godziny 15:25 w miejscowości Kolonia Mierzwice gmina Sarnaki doszło do zdarzenia drogowego w trakcie którego całkowicie zniszczony został samochód marki Ford Cougar. Policjanci na miejscu zdarzenia zastali 47 letniego mieszkańca Lublina będącego właścicielem pojazdu, znajdował się on pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało 1,66 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna twierdził, że pojazdem kierowała jego znajoma, która została przewieziona do szpitala w Łosicach a do wypadku doszło na wskutek zajechania drogi przez inny pojazd przez co musieli zjechać z na pobocze gdzie uderzyli w drzewo. Niestety tej wersji przebiegu zdarzenie nie potwierdziła znajoma właściciela pojazdu. 25 letnia mieszkanka Siedlec podała inne okoliczności w jakich doszło do zderzenia i oświadczyła, że pojazdem kierował jego właściciel. Jeśli potwierdzi się ta wersja zdarzeń mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Na szczęście żadna z osób nie doznała poważniejszych obrażeń ciała.       asp. Tomasz Zozula KPP Łosice
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości