Reklama

Groźna wataha psów "rozbrajana" przez Straż Miejską

20/12/2013 13:34

Wczoraj pisaliśmy o watasze psów biegających w okolicy ul.: Szkolnej, Staszica, Kolejowej, Słowackiego. Jeden z naszych użytkowników w trosce o bezpieczeństwo swoje i mieszkańców Łosic, a w szczególności dzieci i młodzieży uczęszczającej do Zespołu Szkół Nr 1 w Łosicach oraz Przedszkola Samorządowego Nr 2 przysłał nam maila z informacją o agresywnych psach w tej okolicy.

Podczas próby ustalenia działań ze strony organów zobowiązanych do zabezpieczenia tych zwierząt zadzwoniliśmy do Komendanta Straży Miejskiej w Łosicach - Tomasza Zienkiewicza, który jak się okazało już był poinformowany o problemie. Komendant powiedział, że od wczoraj prowadzone są czynności zmierzające do ustalenia właścicieli agresywnych psów, udało się w dniu wczorajszym odnaleźć jednego z właścicieli, który mieszka przy ul. Mickiewicza. Zwierzak powodowany zewem natury bez wiedzy właścicielki opuścił posesję na której zamieszkiwał. Sytuacja na bieżąco jest monitorowana przez strażników miejskich, którzy wzmożyli patrole w tamtych rejonach. Komendant powiedział, że straż miejska dołoży wszelkich starań by zabezpieczyć te zwierzęta a przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom. Jednocześnie apelujemy aby właściciele tych psów zadbali o należytą opiekę nad swoimi pupilami.

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości