Reklama

Gramy Swoje - zagłosuj na swój zespół

25/06/2015 15:46

Już po raz czwarty platerowski Ośrodek Kultury organizuje Festiwal Muzyki Granej na Żywo - GRAMY SWOJE. W tym roku Organizatorzy postanowili wprowadzić nowatorską formułę festiwalu, gdzie jednego z finalistów wybierają Internauci. Zapraszamy do głosowania na swoje ulubione zespoły. Można to robić do piątku do godz. 17.00.

[btn link="http://gok.platerow.com.pl/gramy_swoje_2015.php" color="red" size="size-l" target=""]GŁOSUJ [/btn]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości