Piękna pogoda, świetna muzyka i wspaniali ludzie...tak można określić festiwal muzyki granej na żywo, którego finał miał miejsce 25 sierpnia przed GOK w Platerowie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej imprezy.
[nggallery id=37]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze