Na ulicach miasta Łosice pojawiają się coraz to nowe wrzuty-graffiti.
Twórcy graffiti piszą :
Sztuka czy wandalizm ? Podoba się Wam taka forma ? Bo chłopakom z grupy PMA chyba nie kończą się pomysły.
Graffiti te możecie zobaczyć przy ulicach : Joselewicza Berka ( budynek apteki), Adama Mickiewicza oraz róg Szkolnej i Floriańskiej.
Co zrobić z ich twórcami ? Czy widzicie w tej sztuce coś fajnego, czy zauważacie ją w ogóle ?
Dyskusja na ten temat ciągle trwa i będzie trwać. W końcu gdyby wszyscy się ze sobą zgadzali to chyba by było nudno.
fotosy : fotogsk.eu
[full]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/11/gr1.jpg" width="500" height="500" linkstyle="pp"]
[/full]
[full]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/11/gr2.jpg" width="500" height="500" linkstyle="pp"]
[/full]
[full]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/11/gr3.jpg" width="500" height="500" linkstyle="pp"]
[/full]
Komentarze