Reklama

Graffiti na łosickich murach

09/11/2012 16:30
Na ulicach miasta Łosice pojawiają się coraz to nowe wrzuty-graffiti. Twórcy graffiti piszą : Sztuka czy wandalizm ? Podoba się Wam taka forma ? Bo chłopakom z grupy PMA chyba nie kończą się pomysły. Graffiti te możecie zobaczyć przy ulicach : Joselewicza Berka ( budynek apteki), Adama Mickiewicza oraz róg Szkolnej i Floriańskiej. Co zrobić z ich twórcami ? Czy widzicie w tej sztuce coś fajnego, czy zauważacie ją w ogóle ? Dyskusja na ten temat ciągle trwa i będzie trwać. W końcu gdyby wszyscy się ze sobą zgadzali to chyba by było nudno. fotosy : fotogsk.eu [full] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/11/gr1.jpg" width="500" height="500" linkstyle="pp"] [/full] [full] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/11/gr2.jpg" width="500" height="500" linkstyle="pp"] [/full] [full] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/11/gr3.jpg" width="500" height="500" linkstyle="pp"] [/full]    
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości