Reklama

Góra grosza w przedszkolu

02/01/2015 13:38
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Łosicach już kolejny raz brało udział w akcji ,,GÓRA GROSZA"" w tym roku już XV edycja. Od 24 listopada do 5 grudnia przedszkolaki wrzucając do puszek monety od 1gr do 5 zł.- zebrały 350,79 zł. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na rzecz dzieci w trudnej sytuacji życiowej. Dyrektor i Rada Pedagogiczna oraz Koordynator akcji Z. Margraf dziękują przedszkolakom i ich rodzicom, że włączyli się do akcji. Tekst: Z.Margraf , FOTO:A.Oleksiuk [justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157649983047632]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama