Reklama

Głosujmy na Łosice

16/12/2013 14:04

Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Łosicach bierze udział w konkursie -„Akademia Aquafresh”. Akcja stawia sobie za cel nauczenie jak największej grupy dzieci zasad higieny jamy ustnej poprzez zabawę ale i regularne zajęcia praktyczne, które mamy nadzieję, dzięki kontynuowaniu wraz z rodzicami w domach, przyczynią się do zmniejszenia odsetka dzieci z próchnicą w Polsce. Mogą wygrać Plac Zabaw o wartości 38 tyś zł. Możecie im w tym pomóc. W ramach „Akademii Aquafresh” przedszkola otrzymują pakiety bezpłatnych materiałów edukacyjnych licznymi grami i zabawami. Co roku „Akademia Aquafresh” zaprasza przedszkola i rodziców do udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami! Patronat Honorowy nad tegoroczną edycją „Akademii Aquafresh” objęli: Instytut Matki i Dziecka oraz Polskie Towarzystwo Lekarskie. Łosickie przedszkole przystąpiło również do konkursu w którym główną nagrodą jest wielki plac zabaw o wartości 38 000 zł. Aby im pomóc, prosimy wszystkich Państwa o głosy pod filmikiem naszych przedszkolaków.

[btn link="http://www.akademia-aquafresh.pl/konkurs-filmowy-dla-przedszkoli/praca/18/przedszkole.html" size="size-l" target=""]GŁOSUJEMY TU[/btn]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości