Reklama

Głosujemy na wielbłąda w łosickim orszaku Trzech Króli

22/11/2018 09:17

HALO KOCHANI!!! GONIMY ŁOCHÓW!!! Czy już zagłosowaliście na wizytę wielbłąda na ŁOSICKIM ORSZAKU TRZECH KRÓLI...? ? ? ? jeżeli nie - to zróbcie to teraz i UDOSTĘPNIAJCIE i zachęcajcie do głosowania swoje rodziny, znajomych, sąsiadów itp. Oddajecie tylko 1 głos na Orszak Trzech Króli i koniecznie należy potwierdzić głos na swojej poczcie-przychodzi w ciągu 1 godz.

[btn link="http://orszak.org/konkursy/konkurs-glosuj-na-wielblada-i-wygraj-korony-2018-30.html?fbclid=IwAR2YDHqKFrk49766_AZcwmbbpo9ROvlvef-IP6S7LHludJezAPlAjWiFSPI" target=""]ZAGŁOSUJ[/btn]

Reklama
Rodzice 22 XI głosujemy w szkołach po zebraniu dla Rodziców. Dla Mieszkańców –od 23 XI drzwi otwarte do głosowania w infocentum - od godz. 18

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości