HALO KOCHANI!!! GONIMY ŁOCHÓW!!! Czy już zagłosowaliście na wizytę wielbłąda na ŁOSICKIM ORSZAKU TRZECH KRÓLI...? ? ? ? jeżeli nie - to zróbcie to teraz i UDOSTĘPNIAJCIE i zachęcajcie do głosowania swoje rodziny, znajomych, sąsiadów itp. Oddajecie tylko 1 głos na Orszak Trzech Króli i koniecznie należy potwierdzić głos na swojej poczcie-przychodzi w ciągu 1 godz.
[btn link="http://orszak.org/konkursy/konkurs-glosuj-na-wielblada-i-wygraj-korony-2018-30.html?fbclid=IwAR2YDHqKFrk49766_AZcwmbbpo9ROvlvef-IP6S7LHludJezAPlAjWiFSPI" target=""]ZAGŁOSUJ[/btn]

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze