
"Chór przy szkole w Platerowie rozwija się dziarsko! Tym razem wystąpiliśmy w miejscowym kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego z repertuarem świątecznym. Zaprezentowaliśmy kolędy znane, a także te - rzadko śpiewane, m.in. barokowy utwór: „A wczora z wieczora”. I nie wiem, co zadziałało... Czy występ zachwycił, czy reklama była skuteczna? Dość rzec, że dołączyły do nas kolejne chórzystki. Nabór głosów męskich trwa!"
A.Z.Z. fot. D. Kazun
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze