5 marca 2015 r. odbył się siedlecki etap diecezjalny IX Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie, której współorganizatorem był klasztor Ojców Franciszkanów w Siedlcach. Uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych pisali konkursowe testy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Siedlcach. Następnie uczestnicy Olimpiady wzięli udział w Mszy św. Na koniec zostały ogłoszone wyniki. Finalistkami etapu diecezjalnego zostały uczennice Stefaniuk Agata, Popławska Marta kl. IIIa oraz Dzierżanowska Zofia kl.Ia z Zespołu Szkól Nr 1 Gimnazjum Nr 1 w Łosicach.
Celem Olimpiady było:
Tekst i Foto: Joanna Olizaruk
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze