Reklama

Festiwal Piosenki o Zdrowiu

05/05/2014 09:40
29 kwietnia w sali widowiskowej Łosickiego Domu Kultury odbyły się eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu.  Zwycięzcami w kategorii szkół podstawowych zostali uczniowie: I miejsce - SP Nr 1 w Łosicach II miejsce- Niepubliczna Szkoła Podst. w Mostowie III miejsce - SP w Olszance W kategorii gimnazjalnej wyniki przedstawiają się następująco: I miejsce - Gimnazjum w Kornicy II miejsce - Gimnazjum Nr 1 w Łosicach III miejsce - Gimnazjum w Huszlewie Laureaci zakwalifikowali się do kolejnego etapu w Siedlcach. Gratulujemy. [nggallery id=195]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości