29 kwietnia w sali widowiskowej Łosickiego Domu Kultury odbyły się eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu.
Zwycięzcamiw kategorii szkół podstawowych zostali uczniowie:
I miejsce - SP Nr 1 w Łosicach
II miejsce- Niepubliczna Szkoła Podst. w Mostowie
III miejsce - SP w Olszance
W kategorii gimnazjalnej wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce - Gimnazjum w Kornicy
II miejsce - Gimnazjum Nr 1 w Łosicach
III miejsce - Gimnazjum w Huszlewie
Laureaci zakwalifikowali się do kolejnego etapu w Siedlcach. Gratulujemy.
[nggallery id=195]
Komentarze