Reklama

Fałszywy urzędnik

17/08/2015 08:47

W zeszłym tygodniu łosicka policja odnotowała następujące zdarzenia:

Nietrzeźwy kombajnista W dniu 10 sierpnia 2015 roku w Łosicach 46 letni mieszkaniec Łosic wykonywał prace polowe kombajnem zbożowym marki Claas pod działaniem alkoholu. Mężczyzna odmówił poddaniu się badaniu na stan trzeźwości w związku z czym została od niego pobrana krew do badań na zawartość alkoholu.

Kradzież mienia W okresie od 29 lipca do 10 sierpnia 2015 roku na ternie kopalni żwiru w Łosicach nieznani sprawcy z pozostawionych maszyn dokonali kradzieży przewodów elektrycznych o wartości 5 000 złotych na szkodę 63 letniego mieszkańca Łosic.

Reklama

Naruszenie zakazu sądowego W dniu 10 sierpnia 2015 w miejscowości Czuchów Pieńki policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Opel Vectra. W trakcie czynności ustalono, że kierujący pojazdem 53 letni mieszkaniec gminy Platerów posiada orzeczony prawomocny Sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Kradzież pieniędzy W dniu 12 sierpnia 2015 roku w Łosicach nieznany sprawca podając się za urzędnika wszedł do mieszkania 82 letniej mieszkanki Łosic i obiecując pomoc w uzyskaniu pieniędzy z Unii Europejskiej doprowadził do wskazania miejsca przechowywania oszczędności. Następnie wykorzystując nieuwagę starszej osoby dokonał kradzież pieniędzy w kwocie 5 000 złotych.

Reklama

Uporczywe nękanie W okresie od czerwca do 14 sierpnia 2015 roku mieszkanka gminy Łosice połączeniami telefonicznymi oraz wiadomościami sms uporczywie nękała 26 letniego mieszkańca gminy Sarnaki czym wzbudziła u pokrzywdzonego poczucie zagrożenia bezpieczeństwa. Mężczyzna złożył w tej sprawie zawiadomienie o przestępstwie.

asp. Tomasz Zozula KPP Łosice

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości