W imieniu siedleckiego Kina Helios zapraszamy na kolejny seans w ramach cyklu Kino Konesera. 26 grudnia o 18.30 będzie można obejrzeć film pt. "Eter" na który mamy dla Państwa podwójne zaproszenie do wygrania na naszym Facebookowym profilu.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze