Reklama

Dziewczynka zmarła w szpitalu

04/03/2013 14:52

W niedzielę trzeciego marca w łosickim szpitalu zmarła 4-letnia dziewczynka. Przyczyny jej śmierci nie są znane. Wiadomo tylko, że w niedzielę, dzień po przyjeździe do szpitala jej stan nagle się pogorszył i mimo podjętej reanimacji zmarła. Sprawę bada prokuratura.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości