W Przedszkolu Samorządowym w Niemojkach przeprowadzono szereg zajęć edukacyjnych poświęconych zdrowemu odżywianiu się. Dzieci poznały owoce jako źródło witamin.
Uwieńczeniem zdobytej wiedzy było wspólne wykonanie kompotu i deseru owocowego. Przygotowane przyszłości smakowały dzieciom i sprawiły wiele radości oraz pozytywnie wpłynęły na świadomość przedszkolaków dotyczącą zdrowego trybu życia. Tekst i zdjęcia: Monika Gmitruk, Stanisława Hawryluk, Agata Borychowska
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157659718008512]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze