Reklama

DZIEŃ WIOSNY W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM NR 1 W ŁOSICACH

23/03/2016 09:18

Czym powitać cię Wiosenko, gdy zielona wracasz znów. Chyba tańcem i piosenką, bo to milsze jest od słów.

21 marca w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Łosicach odbyła się uroczystość z okazji powitania wiosny. W tym roku uroczystość przedszkolną przygotowała grupa V ,,Misie”. Dzieci przedstawiły swoim kolegom i koleżankom przedstawienie pt.,,Witaj Wiosenko”.

Dzieci w pięknych kolorowych strojach przedstawiających zwiastuny wiosny prezentowały się jak prawdziwi aktorzy. Pięknie deklamując wiersze i śpiewając piosenki, sprawili wszystkim ogromną radość. Po uroczystości dzieci powróciły do swoich sal z szerokim uśmiechem i nadzieją , że wreszcie zawita upragniona wiosna.

Reklama

Tekst : Teresa Norwa Foto: Teresa Czmoch

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157666243382606]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości