Burmistrz Miasta i Gminy Łosice zaprasza na czwartą odsłonę – ŁOSICKIEGO KINA PLENEROWEGO – tym razem będzie to Dzień Świra w reżyserii Marka Koterskiego 23 sierpnia 2015 r. (niedziela), godz. 21.00 Miejsce: Park im. Króla Jagiellończyka (centrum)
Komentarze