W imieniu Gminnego Ośrodka Kultury w Sarnakach, zapraszamy całe rodziny na obchody Dnia Dziecka, które odbędą się 2 czerwca.
- Tego dnia instytucje, grupy nieformalnie i formalne zrobią wszystko aby było wyjątkowo - mówi Magdalena Rudnik, dyrektorka GOK w Sarnakach - Świętowanie zaczniemy Gminnym Konkursem Piosenki Wakacyjnej. Konkurs to powrót do wydarzenia, które miało swoje miejsce w naszej gminie w latach 2000-2011 i było pomysłem ówczesnej Dyrektor GOK Teresy Jakubińskiej a odbywało się zazwyczaj w ramach Dni Sarnak. Później swoje popisy artystyczne zaprezentują grupy taneczne, uczestnicy zajęć muzycznych oraz wszystkie dzieci, którzy chcą pochwalić się swoim talentem (prosimy o zgłoszenia do GOK). Poza występami zapraszamy na moc atrakcji: dmuchańce, wata cukrowa, gry i zabawy, kąciki tematyczne itp - wyliczyła Magdalena Rudnik.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze