Reklama

Działalność edukacyjna i turystyczna Siedleckiego Klubu Kolekcjonerów

15/05/2017 12:36
1

1 maja odbył się wykład dla słuchaczy UTW w Łosicach. Prelegentem był v-ce dyrektor Muzeum Regionalnego w Siedlcach p. Sławomir Kordaczuk, a tematem "20 lat Siedleckiego Klubu Kolekcjonerskiego - działalność edukacyjna i turystyczna.
Wielokierunkowość działalności klubu była podstawą dyskusji na temat zbieractwa i turystyki po najbliższym regionie, była też przyczynkiem do aktywizacji w tych dziedzinach. Wiele osób wspominało dawniejsze zainteresowania hobbystyczne. Wykład odbył się w ramach projektu "Dojrzałość jest okresem złotym" realizowanego przez Fundację DONUM ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości