1 maja odbył się wykład dla słuchaczy UTW w Łosicach. Prelegentem był v-ce dyrektor Muzeum Regionalnego w Siedlcach p. Sławomir Kordaczuk, a tematem "20 lat Siedleckiego Klubu Kolekcjonerskiego - działalność edukacyjna i turystyczna. Wielokierunkowość działalności klubu była podstawą dyskusji na temat zbieractwa i turystyki po najbliższym regionie, była też przyczynkiem do aktywizacji w tych dziedzinach. Wiele osób wspominało dawniejsze zainteresowania hobbystyczne. Wykład odbył się w ramach projektu "Dojrzałość jest okresem złotym" realizowanego przez Fundację DONUM ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Komentarze