Reklama

Dwie kolizje

18/04/2017 08:54

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Oszustwo       11 kwietnia 2017 roku do tut. KPP zgłosił się 43 letni mieszkaniec gminy Łosice, który złożył zawiadomienie o przestępstwie. Pokrzywdzony na początku kwietnia za pośrednictwem jednego z portali internetowych zawarł z osobą podającą się za mieszkańca powiatu radomszczańskiego umowę kupna sprzedaży samochodu osobowego marki VW Polo. Na poczet umowy wpłacił na konto sprzedającego zaliczkę w wysokości 300 złotych. Pomimo tego sprzedający do chwili obecnej nie wywiązał się z zawartej umowy.     Kradzież pieniędzy W okresie 3 – 21 marca  2017 roku n/n sprawca poprzez wypłaty gotówki z bankomatu, z rachunku bankowego należącego do 61 letniego mieszkańca gminy Sarnaki dokonał kradzieży pieniędzy w wysokości 9200 złotych na jego szkodę. Pokrzywdzony na początku tygodnia złożył zawiadomienie w tej sprawie.

Reklama

Usiłowanie włamania   12 kwietnia 2017 roku na trasie Grójec – Łosice  n/n sprawca usiłował dokonać włamania do naczepy samochodu ciężarowego należącego do łosickiego przedsiębiorcy. Sprawca zerwał plombę celną jednak do wnętrza naczepy się nie dostał. Postępowanie w sprawie prowadzi łosicka Policja.

Zdarzenie drogowe 13 kwietnia 2017 roku w miejscowości Łuzki doszło do zdarzenia drogowego. 54 letni mieszkaniec gminy Łosice kierując samochodem osobowym marki Citroen  zatrzymał się skręcając w lewo na teren posesji,  wówczas został uderzony w tył pojazdu przez samochód marki Volvo. Obaj kierujący byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia, 26 letni mieszkaniec  gminy Janów Podlaski został na miejscu ukarany grzywną w drodze postępowania mandatowego.

Reklama

 

Kolizja w centrum Łosic 13 kwietnia 2017 roku w Łosicach na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego – Narutowicza doszło do zderzenia dwóch pojazdów. 50 letni mieszkaniec Warszawy wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki VW Passat czym doprowadził do zderzenia pojazdów. Oboje kierujący byli trzeźwi. Sprawca został ukarany grzywną w drodze postępowania mandatowego.

Kradzież roweru W okresie 12 – 13 kwietnia 2017 roku w Łosicach nieznany sprawca z klatki schodowej bloku dokonał kradzieży niezabezpieczonego roweru marki Merida koloru siwo-pomarańczowego. Wartość strat została oszacowana przez 43 letniego mieszkańca Łosice na 800 złotych.

asp. sztab. Tomasz Zozula
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości