Reklama

Dwa włamania, narkotyki i uszkodzony samochód

12/01/2015 10:11

W zeszłym tygodniu funkcjonariusze łosickiej policji interweniowali w następujących zdarzeniach:

Włamanie W okresie 4-7 stycznia 2015 roku nieznani sprawcy włamali się do szaletu na terenie targowiska miejskiego skąd ukradli cztery grzejniki elektryczne o wartości 1600 złotych na szkodę Urzędu Miasta i Gminy w Łosicach.

Włamanie do plebani W dniu 5 stycznia 2015 roku w miejscowości Huszlew nieznany sprawca poprzez wyważenie okna włamał się do plebani skąd dokonał kradzieży projektora, laptopa oraz 150 złotych na szkodę proboszcza oraz wikarego Huszlewskiej Parafii.

Reklama

Ujawnione narkotyki W dniu 6 stycznia 2015 roku w miejscowości Szydłówka policjanci w podczas przeszukania domu mieszkalnego ujawnili nielegalną uprawę marihuany oraz zabezpieczyli prawie 40 gram suszu konopi. Podejrzewany jest 20 letni mieszkaniec gminy Olszanka.

Uszkodzenie samochodu W okresie 2-9 stycznia 2015 roku w Łosicach nieznany sprawca umyślnie dokonał uszkodzenia samochodu osobowego marki Honda poprzez zarysowanie lakieru na lewych przednich i tylnych drzwiach. Pokrzywdzony 40 letni mieszkaniec oszacował straty na 3000 złotych.

Reklama

asp. Tomasz Zozula KPP Łosice

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości