W sobotę 5.09.15 o godzinie 12:30 w Hali ZS Nr 1 w Łosicach reprezentacja łosickich szczypiornistów stanie w szranki z dwoma drużynami z II i III ligi. Nasi zawodnicy będą sparingpartnerami piłkarzy ręcznych ze Słonecznego Stoku Białystok i UKS Prus Siedlce
Reprezentacja PLPR Łosice zapowiada, że postara się pokazać z jak najlepszej strony i powalczy z takimi wyśmienitymi przeciwnikami. Zapraszamy!Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze