Reklama

Dwa groźne wypadki

26/07/2016 09:10

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Uszkodzenie świetlicy W nocy 17/18 lipca 2016 roku w miejscowości Patków nieznany sprawca umyślnie uszkodził elewację budynku świetlicy wiejskiej. Pokrzywdzony w tej sprawie Urząd Miasta i Gminy w Łosicach oszacował wartość strat na kwotę 1000 złotych.

Włamanie do remizy W okresie od marca do 18 lipca 2016 w miejscowości Kopce nieznani sprawcy włamali się do pomieszczeń garażowych budynku Ochotniczej Straży Pożarnej skąd dokonali kradzieży węży strażackich, prądnicy oraz paliwa z motopompy. Łączna wartość strat wynosi 1000 złotych na szkodę OSP Kopce.

Reklama

Uszkodzenie pojazdu 18 lipca 2016 roku na parkingu przy przychodni zdrowia Eskulap w Łosicach nieznany sprawca działając umyślnie dokonał zarysowania karoserii pojazdu marki VW Golf. Pokrzywdzona, 30 letnia mieszkanka Łosic oszacowała wartość uszkodzeń na 3000 złotych.

Wypadek z udziałem motocyklisty 19 lipca 2016 roku w miejscowości Olszanka 30 letni mieszkaniec tej samej gminy kierując motocyklem marki Honda zderzył się z ciągnikiem rolniczym, a następnie uderzył w ogrodzenie posesji. Do zdarzenia doszło podczas wyprzedzania przez motocyklistę ciągnika z przyczepą, który w tym czasie skręcał w lewo na posesję. Kierujący motocyklem z wielonarządowym urazem, w stanie ciężkim został przewieziony do Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach. Kierujący ciągnikiem w chwili zdarzenia był trzeźwy. Policja bada okoliczności wypadku.

Reklama

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Przywłaszczenie telefonu 19 lipca 2016 roku na przystanku autobusowym w Sarnakach nieznany sprawca przywłaszczył telefon komórkowy marki Samsung o wartości 500 złotych na szkodę 45 letniej mieszkanki gminy Sarnaki.

Wypadek drogowy 24 lipca 2016 roku na trasie Wojnów – Łosice 44 letni mieszkaniec gminy Łosice kierując samochodem osobowym marki Toyota na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał na lewe pobocze jezdni gdzie samochód kilkakrotnie koziołkowała następnie uderzył w betonowy przepust i w drzewo. Kierującego doznał poważnych obrażeń ciała. Razem z 11 letnią pasażerką został przewieziony do Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Reklama

asp. sztab. Tomasz Zozula

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości