Reklama

Duże zniszczenia po przejściu burzy

20/07/2015 11:05

Nad powiatem łosickim w dn. 19 lipca przeszła nawałnica. W niedzielną noc straż pożarna miała pełne ręce roboty. Do działań skierowano większość jednostek PSP i OSP. Największe zniszczenia zanotowano w gminie Kornica, tam silny wiatr zrywał dachy z domów mieszkalnych i budynków gospodarczych. Został uszkodzony dach na jednej ze szkół w gm. Kornica oraz na kurnikach w Łuzkach i Popławach. Na drogach pełno powalonych drzew wyrwanych z ziemi z korzeniami.

W związku z tym stanem w Starostwie Powiatowym zwołano posiedzenie Sztabu Zarządzania Kryzysowego. Na zdjęciach przedstawiamy zniszczenia jakich dokonała nawałnica w nadbużańskich miejscowościach.

foto. Paulina Postawska [justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157656094798672]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości