Reklama

Dożynki diecezjalne w Sarnakach

07/09/2013 19:37
7 września odbyły się dożynki diecezjalne diecezji drohiczyńskiej w Sarnakach. Po uroczystościach kościelnych przygotowano część artystyczną, gdzie prezentowały się grupy ludowe.Następnie zgromadzeni goście mogli uczestniczyć w dyskotece, prowadzonej  przez zespół muzyczny Trio Dance. Podczas tegorocznych dożynek na specjalne zaproszenie Starostwa Powiatowego w Łosicach grupa wolontariuszy dokonywała także  rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego na rzecz osób chorych na białaczkę. Obok wymyślnych wozów dożynkowych mogliśmy oglądać prezentowane maszyny rolnicze a także skosztować wyrobów regionalnych. Dużą atrakcją był program Elektroodpowiedzialni prowadzony przez drohiczyński KSM oraz przepiękne bańki mydlane pomysłu Auto Kasacja Siemiatycze. [nggallery id=42]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości