Reklama

„Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” - wygraj bilety

07/02/2017 12:22

W imieniu siedleckiego Kina Helios zapraszamy 8 lutego na kolejny pokaz w ramach cyklu Kina Konesera, gdzie zostanie zagrany film pod tytułem „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”.

Na naszym Facebookowym profilu do wygrania podwójne zaproszenie na ten seans.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości