Reklama

Od dnia 17.06.2013 - całkowity odbiór telewizji cyfrowej w Łosicach i okolicach!

08/06/2013 11:47

    Przypominamy, że w dniu 17.06.2013 r  zostaną wyłączone programy telewizji analogowej na terenie Łosic i okolic. Do odbioru  telewizji cyfrowej wystarczy telewizor z wbudowanym dekoderem lub tuner telewizji naziemnej,który może byc podłączony do starych telewizorów. Obecnie z nadajnika Siedlce-Łosice-Chotycze  można odbierać 22 programy cyfrowe, m.in.: TVP 2 HD , TVP INFO BIAŁYSTOK , TVP KULTURA , PULS TV , TVP 1 HD.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości