Przypominamy, że w dniu 17.06.2013 r zostaną wyłączone programy telewizji analogowej na terenie Łosic i okolic. Do odbioru telewizji cyfrowej wystarczy telewizor z wbudowanym dekoderem lub tuner telewizji naziemnej,który może byc podłączony do starych telewizorów. Obecnie z nadajnika Siedlce-Łosice-Chotycze można odbierać 22 programy cyfrowe, m.in.: TVP 2 HD , TVP INFO BIAŁYSTOK , TVP KULTURA , PULS TV , TVP 1 HD.
Komentarze