Reklama

Demontaz i montaz nowych odbiorników cyfrowej telewizji naziemnej w Chotyczach.

09/06/2013 16:33
25 maja 2013 r odbył się demontaż i montaż nowych odbiorników cyfrowej telewizji naziemnej. Firma Avibex zajmowała się tym kilka dni. Mieli podesłać fotki "od góry" ale niestety się nie doczekaliśmy. Gdzie i kiedy można odbierać cyfrową telewizję ? Znajdziecie Państwo na stronie : http://cyfryzacja.gov.pl/ . [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/06/MG_3469.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/06/MG_3454.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last] [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/06/MG_3457.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/06/MG_3466.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości