25 maja 2013 r odbył się demontaż i montaż nowych odbiorników cyfrowej telewizji naziemnej.
Firma Avibex zajmowała się tym kilka dni. Mieli podesłać fotki "od góry" ale niestety się nie doczekaliśmy. Gdzie i kiedy można odbierać cyfrową telewizję ? Znajdziecie Państwo na stronie : http://cyfryzacja.gov.pl/ .
[half]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/06/MG_3469.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half]
[half_last]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/06/MG_3454.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half_last]
[half]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/06/MG_3457.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half]
[half_last]
[frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/06/MG_3466.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
[/half_last]
Komentarze