Reklama

Czyżby za dużo znaków drogowych mieli ? Albo może lepsze oznakowanie skrzyżowań chcą wprowadzić w Łosicach.

15/10/2012 12:51
[half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/10/MG_7046.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/10/MG_7047.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości