Przy ulicy Piłsudskiego 18 trwają prace budowlane nad nową stacją benzynową - prawdopodobnie ma powstać Shell. [full] [frame src= http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/12/stacjashel1.jpg width= 400 height= 400 linkstyle= pp ] [/full] [full] [frame src= http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/12/stacjashel2.jpg width= 400 height= 400 linkstyle= pp ] [/full] [full] [frame src= http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/12/stacjashel.jpg width= 400 height= 400 linkstyle= pp ] [/full]
Komentarze