Reklama

Czyżby Shell ?

21/12/2012 19:02
Przy ulicy Piłsudskiego 18 trwają prace budowlane nad nową stacją benzynową - prawdopodobnie ma powstać Shell. [full] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/12/stacjashel1.jpg" width="400" height="400" linkstyle="pp"] [/full] [full] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/12/stacjashel2.jpg" width="400" height="400" linkstyle="pp"] [/full] [full] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/12/stacjashel.jpg" width="400" height="400" linkstyle="pp"] [/full]                
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości