Reklama

Tobie też należy się odszkodowanie?

11/12/2013 12:31

            Bez problemu można zauważyć, że w ostatnich latach rynek ubezpieczeń rozwija się bardzo dynamicznie. Ubezpieczyć możemy się niemalże na każdą ewentualność. Zakłady ubezpieczeń oferują nam coraz większy wachlarz ofert. Decydując się na zawarcie umowy ubezpieczenia zobowiązujemy się do opłacania składek licząc, że kiedy zdarzy się w naszym życiu nieoczekiwany wypadek, który pokrzyżuje nam plany, otrzymamy należne odszkodowanie. Rzeczywistość bywa jednak zaskakująca. Z pięknej bajki i obiecanego, gigantycznego odszkodowania, które mieliśmy otrzymać pozostaje nam kilkaset złotych (o ile w ogóle je otrzymamy), niepokrywających nawet w najmniejszym stopniu strat, jakie ponieśliśmy w wyniku zdarzenia.

            W ostatnich latach na skutek działalności wielu kancelarii odszkodowawczych, firmy ubezpieczeniowe coraz częściej wypłacają wyższe kwoty odszkodowań. Kiedy sami nie potrafimy uzyskać odszkodowania w satysfakcjonującej nas wysokości, zwróćmy się do profesjonalistów – mówi Mateusz Demianiuk - przedstawiciel do spraw odszkodowań Kancelarii Prawnej Pro Bono w Białymstoku.

Reklama

Ile kosztuje uzyskanie takiego odszkodowania?

            Nie mogę wypowiadać się co do innych firm zajmujących się pozyskiwaniem odszkodowań. Na przykładzie jednak działalności naszej Kancelarii mogę powiedzieć, że oferujemy bezpłatną analizę sprawy oraz wycenę szkody, czy też reprezentację przed organami zakładów ubezpieczeń, a nawet przed sądem. Dopiero po pozytywnym zakończeniu sprawy, na podstawie wcześniej spisanej umowy, Kancelaria pobiera ustalony procent od wartości odszkodowania.

A co w przypadku niepowodzenia w dochodzeniu takiego świadczenia?

Reklama

            Zwykle nie ma mowy o niepowodzeniach. Dlatego na początku całej drogi do uzyskania odszkodowania przeprowadzamy dokładną analizę sprawy, aby mieć pewność, że sprawa ta nadaje się do prowadzenia i możemy dla naszego Klienta pozyskać odszkodowanie. Fakt, czasami sprawa jest skomplikowana i istnieje pewne ryzyko, ale tak jak mówiłem wcześniej, Kancelaria pobiera wynagrodzenie tylko wówczas, gdy sprawa zakończy się wypłatą odszkodowania. Jeżeli odniesiemy porażkę, nie możemy obciążać nią Klienta.

W takim razie, gdzie powinny udać się osoby poszkodowane w wypadkach?

Reklama

            Zaskoczę Pana. Nigdzie nie muszą się udawać. Oczywiście można przyjść do Kancelarii i przedstawić swoją sprawę. Ponieważ jednak działamy na terenie całej Polski, istnieje także możliwość, że przedstawiciel Kancelarii przyjedzie do Klienta. W tym celu polecam kontakt mailowy na adres: [email protected] bądź telefoniczny 883 667 397.

Jak widzimy, jeden telefon może zdziałać bardzo wiele. Nie bójmy się zadzwonić i skonsultować swojego przypadku ze specjalistą, tym bardziej, że nic to nie kosztuje. Czasami warto zaufać profesjonalistom.

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości