Reklama

Cztery pokoje w mierzwickim kinie plenerowym

09/07/2015 08:00

W imieniu Przyjaznych Mierzwic realizujących projekt "Pijesz nie leć - bezpiecznie nad Bugiem" zapraszamy na drugą z sześciu zaplanowanych  projekcji Kina pod Chmurką. Sympatycy kina oraz terenów nadbużańskich już 10 lipca spotkają się pod mierzwicką remizą ok. godz. 21szej. Tym razem będzie można obejrzeć film pt. Cztery pokoje"

Zapraszamy

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości