Reklama

Cztery osoby hospitalizowane z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19

14/04/2020 14:52
Cztery osoby z terenu powiatu są obecnie hospitalizowane z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19, z czego dwie trafiły do szpitala w ostatniej dobie. Łączna liczba osób aktualnie objętych kwarantanną domową wynosi 53. Nadzorem epidemiologicznym objęto natomiast 33 osoby, z czego 4 w ostatniej dobie. Jak dotąd na terenie powiatu mamy tylko jeden potwierdzony laboratoryjnie przypadek zachorowania. 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości