Reklama

Czołowe zderzenie pojazdów

04/08/2012 10:32
Wczoraj (3 sierpień 2012) około godziny 19.00 doszło do zderzenia dwóch pojazdów na krajowej 19, koło Łosic. Z nie znanych jeszcze przyczyn, auto osobowe wpadło w poślizg i uderzyło w drugi pojazd. Karetka zabrała jedna osobę do powiatowego szpitala. Po przebadaniu uczestnik wypadku wyszedł ze szpitala. Na szczęście nikomu nic się nie stało. fotogsk.eu [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/08/20120803_011.jpg" width="250" height="250" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/08/20120803_013.jpg" width="250" height="250" linkstyle="pp"] [/half_last] [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/08/20120803_014.jpg" width="250" height="250" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/08/20120803_015.jpg" width="250" height="250" linkstyle="pp"] [/half_last] [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/08/20120803_016.jpg" width="250" height="250" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/08/20120803_018.jpg" width="250" height="250" linkstyle="pp"] [/half_last]    
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości