Pod znakiem wspólnej zabawy, konkursów i występów artystycznych upłynęła "Cyfrowa Majówka z Witaminką" w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Łosicach. Impreza zintegrowała środowisko uczniów, rodziców i nauczycieli a także całej społeczności lokalnej. Nie zabrakło elementów edukacyjnych jak i typowo rozrywkowych, celem wydarzenia było propagowanie wiedzy z zakresu cyfrowej technologii.
- W imprezie wzięły udział różne grupy wiekowe - relacjonowała wydarzenie Daria Marczuk, nauczyciel OSW w Łosicach - przedszkolaki, młodzież ze szkoły podstawowej, młodzież ze szkoły zawodowej, wychowankowie z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Łosicach. Zaprosiliśmy również grupy taneczne z Łosickiego Domu Kultury oraz słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157678288534827]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze