Reklama

Ciężarówki "NATO" w Łosicach

20/06/2015 09:48

W Żaganiu trwają manewry NATO "Noble Jump" w których biorą udział  wojska wchodzące w skład  „szpicy” Sojuszu Północnoatlantyckiego. Manewry stanowią część ćwiczeń "Allied Shield” ( Wspólnej Tarczy) z udziałem 15 tys. żołnierzy z dziewięciu krajów NATO.

18.czerwca parę minut przed 20:00. Rumuńskie ciężarówki "NATO" pojawiły się w Łosicach. Po krótkim postoju na jednej ze stacji paliw pojechały w stronę Lublina. Zdjęcia z tego zdarzenia przesłał nam Karol Prokopiuk.

foto: Karol Prokopiuk

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157654394330069]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości