W Żaganiu trwają manewry NATO "Noble Jump" w których biorą udział wojska wchodzące w skład „szpicy” Sojuszu Północnoatlantyckiego. Manewry stanowią część ćwiczeń "Allied Shield” ( Wspólnej Tarczy) z udziałem 15 tys. żołnierzy z dziewięciu krajów NATO.
18.czerwca parę minut przed 20:00. Rumuńskie ciężarówki "NATO" pojawiły się w Łosicach. Po krótkim postoju na jednej ze stacji paliw pojechały w stronę Lublina. Zdjęcia z tego zdarzenia przesłał nam Karol Prokopiuk.
foto: Karol Prokopiuk
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157654394330069]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze