Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów na Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły. Turniej odbędzie się 12 stycznia o godz. 9.00 na hali I Liceum Ogólnokształcącego w Łosicach. Podczas wydarzenia będą zbierane pieniądze na pomoc potrzebującym dzieciom zamieszkującym w naszym powiecie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze