Każdy z nas wie, że warto nauczyć dzieci przyrządzać najprostsze posiłki i odkrywać przed nimi ciekawy i zaskakujący świat kuchni. Dlatego po raz kolejny opiekunowie Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 2 w Łosicach – Pani Joanna Nowaczek-Jakimiuk, Beata Wróbel oraz Pani Malwina Miechowiecka zorganizowały warsztaty kulinarne, na których uczniowie klas IV-VI przyrządzili pod ich opieką smoothie.
Dzieci z radością i wielkim zaangażowaniem pracowały w grupach przygotowując orzeźwiające koktajle ze zmiksowanych owoców. Zajęcia zostały podzielone na dwie części – teoretyczną, zapoznanie z produktami, pochodzeniem napoju oraz praktyczną – przygotowanie i prezentacja. Na zakończenie wszyscy z ogromnym apetytem degustowali przygotowane smoothie, który był smaczniejszy niż zwykle, bo sporządzony własnoręcznie.
Tekst i Foto: Zespół ds. promocji
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157679594194254]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze