Reklama

Burmistrz na Facebooku

02/12/2014 13:47

Mariusz Kucewicz, burmistrz elekt na swoim oficjalnym profilu na FB wystosował do mieszkańców miasta i gminy Łosice list, w którym czytamy:

  Nowy burmistrz zachęca do dzielenia się swoimi sugestiami również poprzez serwis społecznościowy [btn link="https://www.facebook.com/kwwmariuszakucewicza?fref=ts" target=""]Konto Mariusza Kucewicza[/btn]  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości