Mariusz Kucewicz, burmistrz elekt na swoim oficjalnym profilu na FB wystosował do mieszkańców miasta i gminy Łosice list, w którym czytamy:
Nowy burmistrz zachęca do dzielenia się swoimi sugestiami również poprzez serwis społecznościowy [btn link="https://www.facebook.com/kwwmariuszakucewicza?fref=ts" target=""]Konto Mariusza Kucewicza[/btn]
Komentarze