Reklama

Bomba w szkole

12/02/2013 14:25
Z ostatniej chwili, dostaliśmy zgłoszenie o podłożeniu bomby w szkole numer 2 w Łosicach. [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/02/MG_9552.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/02/MG_9553.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last] [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/02/MG_9554.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/02/MG_9555.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości