Z ostatniej chwili, dostaliśmy zgłoszenie o podłożeniu bomby w szkole numer 2 w Łosicach. [half] [frame src= http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/02/MG_9552.jpg width= 300 height= 300 linkstyle= pp ] [/half] [half_last] [frame src= http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/02/MG_9553.jpg width= 300 height= 300 linkstyle= pp ] [/half_last] [half] [frame src= http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/02/MG_9554.jpg width= 300 height= 300 linkstyle= pp ] [/half] [half_last] [frame src= http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/02/MG_9555.jpg width= 300 height= 300 linkstyle= pp ] [/half_last]
Komentarze