Reklama

Biały Orlik

12/10/2012 17:10
Gmina Łosice dostała dofinansowanie na projekt : ,,Biały Orlik" , prawdopodobnie przy LO nr 1 w Łosicach powstanie lodowisko. Nawet przy temperaturach dodatnich będzie otwarte. [full] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/10/bialy-orlik.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/full] Biały Orlik informacje ogólne: PILOTAŻOWY PROGRAM BUDOWY SKŁADANYCH LODOWISK SEZONOWYCH ORAZ LODOWISK STAŁYCH BIAŁY ORLIK CELE I ZADANIA PROGRAMU Mając na uwadze rozwój oraz popularyzację sportów zimowych, Ministerstwo Sportu i Turystyki wdraża pilotażowy program obejmujący budowę składanych lodowisk sezonowych oraz lodowisk stałych. Lodowiska muszą zostać umiejscowione na terenie kompleksu sportowego, powstałego w ramach programu „Moje Boisko-Orlik 2012”. Lodowiska składane montowane powinny być na boiskach o nawierzchni poliuretanowej (zbudowanych na podłożu przepuszczalnym), natomiast lodowiska stałe zrealizowane powinny zostać w innym miejscu w bezpośrednim sąsiedztwie Orlika, zapewniającym możliwość należytego ich wykonania. Podstawowym warunkiem przystąpienia do programu jest założenie, że budowa obiektu będzie współfinansowana z budżetu jednostki samorządu terytorialnego. Obiekt będzie ogólnodostępny Cele programu: 1. udostępnienie społeczeństwu nowoczesnych lodowisk; 2. popularyzacja zimowych dyscyplin sportowych takich jak łyżwiarstwo i hokej; 3. upowszechnienie jazdy na łyżwach poprzez jakościową poprawę infrastruktury sportowej      
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości