Reklama

Biały orlik w Łosicach już w połowie grudnia!

05/12/2012 13:30

28 listopada rozpoczęto prace nad powstaniem białego orlika przy Zespole Szkół nr 1 w Łosicach. Lodowisko będzie miało powierzchnię 500 m2.

Ponieważ powstaje w miejscu istniejącego orlika posiada pełną infrastrukturę, ogrodzenie i oświetlenie, dzięki czemu mieszkańcy Łosic będą mogli z niego korzystać w godzinach wieczornych. W ramach zajęć szkolnych obiekt będzie dostępny nieodpłatnie, natomiast poza nimi za niewielką opłatą. Przy lodowisku funkcjonować będzie wypożyczalnia łyżew. Biały Orlik przy zespole szkół nr 1 w Łosicach będzie lodowiskiem składanym sezonowym. Powstanie obiektu będzie dofinansowane w 50% ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Zgodnie z założeniami organizatorów prace powinny zakończyć się w połowie grudnia, miejmy nadzieję, że śnieżna i mroźna aura nie wpłynie na odroczenie tego terminu.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości