Szkoła Tańca Agnieszki Dudziuk już po raz kolejny zaprasza na Biało - Czerwony Maraton Zumby. Jest to wydarzenie będące alternatywnym sposobem na spędzenie Święta Niepodległości.
Maraton odbędzie się 11 listopada o godz. 15.00 w Szkole Tańca Agnieszki Dudziuk. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą strojów w narodowych barwach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze