Reklama

Biało - Czerwony Maraton Zumby

04/11/2015 14:40

Szkoła Tańca Agnieszki Dudziuk już po raz kolejny zaprasza na Biało - Czerwony Maraton Zumby. Jest to wydarzenie będące alternatywnym sposobem na spędzenie Święta Niepodległości.

Maraton odbędzie się 11 listopada o godz. 15.00 w Szkole Tańca Agnieszki Dudziuk. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą strojów w narodowych barwach.

Zapraszamy!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości