Reklama

BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

06/10/2015 10:50

2 października w ramach ogólnopolskiej akcji przeprowadzonej przez Grupę PSB Mrówka uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 1 w Łosicach spotkali się z przedstawicielami łosickiej Policji. W trakcie prelekcji funkcjonariusze objaśnili dzieciom jak zachować się w pobliżu jezdni oraz jak bezpiecznie przechodzić przez nią. Uczniom, którzy tak licznie wzięli udział w akcji nasza Mróweczka rozdała kamizelki odblaskowe, balony i słodycze.

Monika Panasiuk

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157659544965205]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości