2 października w ramach ogólnopolskiej akcji przeprowadzonej przez Grupę PSB Mrówka uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 1 w Łosicach spotkali się z przedstawicielami łosickiej Policji. W trakcie prelekcji funkcjonariusze objaśnili dzieciom jak zachować się w pobliżu jezdni oraz jak bezpiecznie przechodzić przez nią. Uczniom, którzy tak licznie wzięli udział w akcji nasza Mróweczka rozdała kamizelki odblaskowe, balony i słodycze.
Monika Panasiuk
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157659544965205]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze