Reklama

Będziemy mieli sekretarza zamiast wiceburmistrza?

22/03/2018 15:34

Włodzimierz Nowotniak, wiceburmistrz Miasta i Gminy Łosice zrezygnował ze stanowiska. O tym fakcie zawiadomił lokalne media - w środę, 21 marca. W przesłanym oświadczeniu poinformował, że osobiście złożył wypowiedzenie stosunku pracy ze skutkiem natychmiastowym. Jako powód podając brak możliwości dalszej współpracy z burmistrzem Mariuszem Kucewiczem.

Przypominamy, że wiceburmistrz, Włodzimierz Nowotniak od dłuższego czasu przebywał na zwolnieniu lekarskim. 21 marca poinformował o rezygnacji ze stanowiska. 22 marca oświadczenie w tej sprawie wydał Mariusz Kucewicz, burmistrz Miasta i Gminy Łosice, który napisał: "W dniu 21 marca 2018 r. odwołałem ze stanowiska Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Łosice Pana Włodzimierza Nowotniaka." Dodatkowo burmistrz zasygnalizował, że w najbliższym czasie zostanie zatrudniony Sekretarz Miasta i Gminy Łosice, a wszystko w trosce o sprawne funkcjonowanie urzędu i dobrą służbę mieszkańcom - pełna treść oświadczenia poniżej.

Reklama
Foto: Facebook/KWW Mariusza Kucewicza

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości