
Przypominamy, że wiceburmistrz, Włodzimierz Nowotniak od dłuższego czasu przebywał na zwolnieniu lekarskim. 21 marca poinformował o rezygnacji ze stanowiska. 22 marca oświadczenie w tej sprawie wydał Mariusz Kucewicz, burmistrz Miasta i Gminy Łosice, który napisał: "W dniu 21 marca 2018 r. odwołałem ze stanowiska Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Łosice Pana Włodzimierza Nowotniaka." Dodatkowo burmistrz zasygnalizował, że w najbliższym czasie zostanie zatrudniony Sekretarz Miasta i Gminy Łosice, a wszystko w trosce o sprawne funkcjonowanie urzędu i dobrą służbę mieszkańcom - pełna treść oświadczenia poniżej.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze