Reklama

Będzie przełom?

13/03/2014 18:50

Przed chwilą do protestujących rolników przyjechał Sławomir Izdebski lider Porozumienia Związków i Organizacji Rolniczych. Na godz. 19.00 zaplanowano konferencję prasową w miejscu blokady krajowej A2, na którą zaproszono ministra Piechocińskiego. Protestujący domagają się zniesienia na naszym terenie strefy buforowej oraz natychmiastowego uruchomienia interwencyjnego skupu żywca. 

Oto z jakimi wiadomościami przyjechał Izdebski do naszych rolników.

Sławomir Izdebski <---- tutaj słuchaj

[nggallery id=163]

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości