Bal przebierańców był zwieńczeniem wydarzeń karnawałowych w grupie „0” B Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach.
Wśród pomysłowych strojów, które dzieci wykorzystały do przebrań, prym wiodły dostojne księżniczki, superbohaterzy i superbohaterki oraz kolorowe jednorożce, myszki i kotki. - Na początku imprezy prezentowały swoje stroje nawiązujące do bohaterów kultowych bajek i filmów – mówi Elżbieta Kasjaniuk, nauczycielka szkoły. Później wszyscy bawili się w iście karnawałowym stylu przy dźwiękach znanych przebojów. -Dzieci pełne pozytywnej energii pląsały w parach, kole oraz różnorodnych korowodach. - Przy tym z uśmiechem na ustach śpiewały teksty znanych przebojów, skacząc i klaszcząc wesoło – dodaje Agata Andrzejuk, z SP nr 2. Bal był też okazją do zrobienia pamiątkowych zdjęć. Uroczyste utworzenie wspólnego kręgu zakończyło zabawę i było sygnałem, że czas wracać do domu.
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157718422197411]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze