,,Jest karnawał. W karnawale wszyscy urządzają bale. To tradycja bardzo stara, strojów pięknych ,co niemiara. Niech się bawią duzi , mali zgromadzeni na tej Sali’’
16 stycznia w Przedszkolu Samorządowym Nr w Łosicach odbył się bal karnawałowy. Przedszkolaki bawiły się prawie przez cały dzień w pięknie udekorowanej sali balowej.
Dzieci wystąpiły w różnorodnych przebraniach, pojawiły się postacie z bajek t.j. czarownice, wróżki, piękne królewny, delikatne motylki, piraci, spidermani, kowboje, klaun, policjant oraz przeróżne zwierzęta. Do tańca przygrywał DJ ,,Pyzdra’’. Powodzeniem cieszyły się pląsy w mniejszych i większych grupkach, a także zabawy taneczne takie jak; ,,pociąg’’ czy ,,kaczuszki’’. Nie zabrakło również występów i konkursów z nagrodami dla wszystkich przedszkolaków. Z każdej grupy wiekowej zostali wybrani Królowa i Król Balu. Zabawa była naprawdę udana!!! Rewelacyjną niespodzianką była wizyta Mikołaja, który znalazł jeszcze chwilę czasu by spotkać się z przedszkolakami na balu. Dzieci bardzo się ucieszyły z tego spotkania. Mikołaj wysłuchał sekretów wypowiadanych na ucho, przytulał i wręczał prezenty. Sądząc po minach i zmęczeniu dzieci, zabawa była udana, a wspomnienia na długo pozostaną w naszej pamięci. Przedszkolaki do domów wracały uśmiechnięte i pełne niesamowitych wspomnień. Szkoda, że następny bal dopiero za rok...
Tekst: Aneta Oleksiuk Foto: Leszek Karbowiak Fotolonia
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157648110465963]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze